Skup mieszkań do remontu w Warszawie

Szybka sprzedaż od ręki

Szybki Skup Mieszkań do Remontu to podstawa naszej oferty!

Otrzymałeś w spadku mieszkanie do remontu? Nie chcesz z niego korzystać i zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży nieruchomości?

W takim przypadku wybierz nasz skup mieszkań do remontu!

Jak szybko nasz skup mieszkań do remontu wypłaca pieniądze?

Nie musisz czekać na pieniądze, ponieważ nasz skup nieruchomości w Warszawie kładzie nacisk na błyskawiczne przeprowadzenie transakcji z każdym klientem.

Dzięki temu możesz otrzymać pieniądze od razu po zawarciu z nami umowy w kancelarii notarialnej.

Błyskawiczny skup mieszkań do remontu

Ponad 20 lat Doświadczenia

W naszym skupie nieruchomości zajmujemy się prowadzeniem odkupu różnych nieruchomości od naszych klientów w Warszawie. Wśród nieruchomości, które nas interesują, znajdują się również te przeznaczone do generalnego remontu.

Gdy dysponujesz taką nieruchomością, którą chcesz sprzedać od ręki, jesteś w dobrym miejscu.

Jak wygląda sprzedaż mieszkania do remontu w skupie?

Niezależnie od tego, w jakim stanie technicznym jest mieszkanie, nasz skup mieszkań do remontu może je odkupić. Dzięki temu możemy odciążyć naszych klientów w skomplikowanej procedurze związanej ze sprzedażą lokalu mieszkalnego.

Musisz tylko skontaktować się z nami, a nasi pracownicy zajmą się resztą. Przeprowadzamy kompleksowe usługi w ramach skupu nieruchomości, które obejmują między innymi szybkie przeprowadzenie wyceny nieruchomości, przygotowanie dokumentacji, umówienie się na spotkanie w kancelarii notarialnej w dogodnym dla klienta terminie.

Kiedy warto wybrać skup mieszkań do remontu?

Mieszkanie do remontu może być dużym obciążeniem, gdy nie planuje się w nim mieszkać. Takie nieruchomości często przekazywane są w spadku. Wtedy, gdy spadkobierca ma już własne mieszkanie, może po prostu nie potrzebować kolejnego. Także mieszkania te odsprzedawane są przed wyprowadzką do innego miasta, kraju.

Gdy masz mieszkanie do remontu, ale nie chcesz z niego korzystać, możesz odsprzedać je już teraz z naszym skupem nieruchomości – zapewniamy zawsze bardzo atrakcyjne ceny odkupu nieruchomości!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej obsługi!