Skup mieszkań z lokatorami w Warszawie

Szybka sprzedaż od ręki

Szybki Skup mieszkań z lokatorami w Warszawie

Gdy zatem zależy Ci na czasie, potrzebujesz pieniędzy, a masz mieszkanie, z którego nie chce wyprowadzić się lokator, po prostu skontaktuj się z nami, a my będziemy mogli zaproponować najlepszą ofertę.

Szybka tranzakcja to podstawa

Mieszkanie z lokatorem to nierzadko spory problem. Gdy nie chce on wyprowadzić się przed sprzedażą mieszkania, pojawia się pytanie – co zrobić? Rozwiązanie to skup mieszkań z lokatorami, z którego można skorzystać także w naszym skupie nieruchomości działającym w Warszawie.

Za sprzedane nieruchomości płacimy od ręki, dlatego nie musisz czekać na swoje pieniądze

Ponad 20 lat Doświadczenia

Skup mieszkań to oferta dedykowana dla każdego właściciela nieruchomości, który chciałby szybko odsprzedać posiadane przez siebie mienie.

W tym przypadku nie trzeba wystawiać ogłoszeń lub kontaktować się z agentem nieruchomości – transakcja przeprowadzana jest bez zbędnych formalności od ręki. Gdy masz mieszkanie z lokatorem, który nie chce się wyprowadzić, jesteśmy także gotowi do pomocy

Ile może zapłacić nasz skup mieszkań z lokatorami?

W naszym skupie nieruchomości wyceniamy lokale zawsze na podstawie dokładnego zapoznania się z dokładnymi informacjami na ich temat. Nasi rzeczoznawcy to osoby doświadczone, które wiedzą, jak precyzyjnie opisać wartość nieruchomości.

To pewność, że otrzymasz u nas bardzo atrakcyjną cenę wykupu nieruchomości – również z lokatorami.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Lokator w mieszkaniu to źródło zysków, ale również problemów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym klientom proponujemy specjalną ofertę – to skup mieszkań z lokatorami.

Mieszkanie z lokatorem może być sprzedane. W tym przypadku nie trzeba ubiegać się o jego zgodę lokatora na sprzedaż – można zrealizować ją również bez niej. Oznacza to, że transakcja jest łatwiejsza w wykonaniu, gdy pojawia się kupujący chętny do jej zrealizowania. Lokator musi być wtedy tylko poinformowany o danej sytuacji.

Postaw na szybką i bezpieczną transakcję

Kompleksowo i profesjonalnie – skup mieszkań z lokatorami – zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby otrzymać więcej informacji!