Skup mieszkań zaniedbanych w Warszawie

Szybka sprzedaż od ręki

Szybki skup mieszkań zaniedbanych

Zaniedbane mieszkania mogą być trudne w sprzedaży. Doskonale o tym wiemy, dlatego w naszej ofercie dostępny jest też skup mieszkań zaniedbanych.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać rzetelną wycenę, a potem w zaledwie parę dni gotówkę za sprzedaż nieruchomości!

Szybka tranzakcja to podstawa

Dążymy do tego, aby transakcje nieruchomości trwały jak najkrócej, dlatego jesteśmy skoncentrowani na tym, by zamykać je w mniej niż tydzień.

W większości przypadków to około 3 dni roboczych.

Profesjonalny Skup mieszkań zaniedbanych

Ponad 20 lat Doświadczenia

Nasz skup mieszkań działający w Warszawie jest skoncentrowany na tym, aby zapewniać klientom kompleksową, fachową pomoc w transakcjach nieruchomości.

Wybierając naszą obsługę, nie musisz korzystać z obsługi agencji nieruchomości lub wystawiać ogłoszeń – po prostu skontaktuj się z nami, a my będziemy mogli zająć się resztą.

Jak działa nasz skup zaniedbanych mieszkań?

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem skupu mieszkań w Warszawie. Odkupujemy od naszych klientów również te mieszkania, które są w gorszym stanie technicznym, na przykład są po pożarze, zalaniu, ale również były dawno niesprzątane, doszło w nich do zgonu. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacje są różnorodne, więc jesteśmy przygotowani na każdą z nich.

Aby skorzystać z naszej obsługi, wystarczy, że zadzwonisz do nas albo skontaktujesz się z nami przez internet. Wskażemy, jakie dane należy przekazać do przeprowadzenia wyceny nieruchomości. Nasz rzeczoznawca przyszykuje dokładną wycenę i zaproponujemy wtedy cenę odkupu.

Kiedy warto wybrać skup mieszkań zaniedbanych?

W naszym skupie nieruchomości odkupujemy od klientów różne rozdaje nieruchomości, w tym także mieszkania zaniedbane, które z jakichś powodów mają zły stan techniczny, wymagają przeprowadzenia kompleksowych remontów, a także innych czynności, aby znów mogły zostać przeznaczone do zamieszkania.

Zaniedbane mieszkania sprzedawane są w niższej cenie niż te w dobrym stanie technicznym. Obniżona cena ma wtedy zachęcić klienta do dokonania decyzji zakupowej. Niestety, nie zawsze znalezienie kupującego jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Właśnie dlatego nasz skup mieszkań zaniedbanych jest wtedy gotowy do pomocy.

Zadzwoń do nas teraz!