Skup mieszkań z dożywociem w Warszawie

Szybka sprzedaż od ręki

Szybki Skup mieszkań z dożywociem w Warszawie

Umowa dożywocia, określana też jako prawo dożywocia czy domieszkanie do śmierci, jest rodzajem specjalnej umowy pozwalającej osobie uprawnionej na korzystanie z nieruchomości aż do jej śmierci.

Po niej mieszkanie przechodzi na osobę, na którą zostało ono przepisane w tej umowie.

Szybka transakcja to podstawa

Mieszkania z dożywociem, do których zalicza się również renta hipoteczna, można również sprzedać. Nasz skup mieszkań z dożywociem może zapewnić wtedy kompleksową obsługę dla każdej osoby, która chciałaby szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość obciążoną prawem dożywocia.

Teraz możesz zrobić to od ręki – bez długiego czekania na kupującego.

Profesjonalny skup nieruchomości z dożywociem

Ponad 20 lat Doświadczenia

Umowa dożywocia powoduje, że mieszkanie może być trudniejsze w sprzedaży. Jest ona zaliczana do kategorii tak zwanych wad prawnych, ponieważ nowy właściciel tak naprawdę nie może przeprowadzić się do lokum, gdyż zajmowane jest ono przez osobę uprawnioną.

To możliwe dopiero po je śmierci, a jej termin trudno wskazać.

Kiedy warto wybrać skup mieszkań z dożywociem?

Skupy mieszkań to oferta dedykowana dla każdej osoby, dla której ważne jest odsprzedanie nieruchomości od ręki. Chcemy, aby każda transakcja odbywała się błyskawicznie, dlatego razem z nami nie musisz czekać na to, aż otrzymasz pieniądze – także za mieszkanie z umową dożywocia.

Oczywiście, takie mieszkanie również można sprzedać, co jest dzisiaj popularnym rozwiązaniem. Nie trzeba wtedy posiadać zgody od dożywotnika – osoby uprawnionej do korzystania z mieszkania. Należy ją jednak poinformować o zmianie właściciela.

Skup mieszkań z dożywociem – jak przebiega?

Aby sprzedać mieszanie z umową dożywocia, wystarczy wybrać dobry skup mieszkań z dożywociem – jak nasza firma. Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby transakcje razem z nami odbywały się szybko, wygodnie i dodatkowo bezpiecznie.

Wybierz profesjonalny skup mieszkań z dożywociem w Warszawie!

W pierwszym kroku zachęcamy do kontaktu z nami – możemy wtedy wykonać dokładną wycenę nieruchomości i zaproponować naszą cenę. Następnie, gdy klient zgadza się na transakcję, sygnujemy umowę notarialną. Natychmiast po jej podpisaniu możemy przekazać naszym klientom wypłatę środków.